Повітряне командування “Південь” зацікавлене в детальному та оперативному розслідуванні смерті військовослужбовця в/ч А3541

30 листопада 2016, 10:33 | ID: 25690

Днями пішов з життя наш побратим – солдат військової служби за контрактом військової частини А3541 повітряного командування «Південь» Володимир Коломаз.

Разом з нами, у важку для країни годину Володимир добровільно пішов на військову службу за контрактом, щоб захищати свою країну, але загинув не під час виконання бойового завдання або нещасного випадку. Володимир загинув внаслідок травм від побиття.

Можна зрозуміти горе та розпач матері. Її дитина загинула під час служби в армії, і саме армія не догледіла за ним як слід. Армія не знімає з себе відповідальності і зробить все від неї залежне, щоб встановити та покарати вбивць Володимира. Якщо з’ясується, що до цього причетні військовослужбовці військової частини, де він служив, вона не боротиметься за «збереження честі мундиру», а наполягатиме на тому, щоб винні отримали по заслугах. Але це повинне встановити слідство, і про його хід на всіх етапах ми інформуватимемо пресу, а також рідних та близьких Володимира.

Оксана Петрівна Коломаз після приїзду в Одесу за тілом сина довела пресі свою думку про те, що трапилось. Після інтерв’ю з нею усі представники ЗМІ, хто зацікавився цією подією, звернулися за коментарями до нас. Ми відповіли на усі питання журналістів каналів «Інтер», ICTV та одеських мас-медіа.

Ще раз підкреслюємо, що ми нічого не приховуємо і цілодобово відкриті до спілкування з пресою. Повітряне командування «Південь» більш, ніж хто-небудь, зацікавлене в тому, щоб цей злочин був розслідуваний якомога швидше та об’єктивніше. Зараз справа передана до цивільної Одеської обласної прокуратури, розпочато слідство за статтею «Навмисне вбивство», слідча група вже працює у військовій частині, і про результати її роботи ми обов’язково інформуватимемо ЗМІ, громадськість, рідних та близьких Володимира Коломаза.

Прес-центр повітряного командування «Південь»ОСТАННІ НОВИНИ