Інформація щодо зривів поставки дизпалива для потреб Збройних Сил України не відповідає дійсності

12 вересня 2016, 18:32 | ID: 23686

У вересні цього року Міністерство оборони України уклало договір з підприємством ДчП “ПрикарпатЗахідтранс” щодо закупівлі 28 тисяч 400 тонн дизельного палива.

Відповідно до зазначеного договору, порівняно з ринковими цінами на пальне, оборонному відомству вдалося зекономити близько 170 мільйонів гривень державних коштів.

Згідно з договором, Міністерство оборони здійснює оплату лише після того, як паливо у повному обсязі буде поставлено до визначених підрозділів та пройде перевірку якості.

Станом на сьогодні, 12 вересня, розпочато відвантаження дизпалива до визначених військових частин. Наразі вже поставлено близько 8 тисяч тонн дизельного палива.

Наразі весь обсяг палива, на який оборонне відомство уклало договір, перебуває на території України і найближчим часом буде повністю поставлений до Збройних Сил України. Немає жодних підстав для нагнітання ситуації у засобах масової інформації.

Шановні представники ЗМІ! Наполегливо просимо перевіряти отриману вами інформацію. Закупівля дизпалива для потреб Збройних Сил України здійснюється згідно з чинним законодавством.