Озброєння Збройних Сил України спільно з волонтерськими організаціями постійно працює над оптимізацією процедури отримання технічного майна

08 серпня 2016, 11:00 | ID: 22888

У зв’язку з оприлюдненням одним із інтернет-видань інформації щодо стану постачання військової автомобільної техніки та запасних частин до військових частин Збройних Сил України, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції, повідомляється, що Озброєння Збройних Сил України продовжує вживати всебічних заходів з метою доукомплектування військових частин автомобільною технікою.

Так, цього року для потреб Збройних Сил України закуплено близько ста вантажних автомобілів КрАЗ-6322, сідельних тягачів КрАЗ-6446 з напівпричепами та евакуаційних тягачів КрАЗ-63221.

Доукомплектування військових частин технікою здебільшого здійснюється за рахунок відновлення ремонтно-відновлювальними підрозділами Збройних Сил України вивільнених базових шасі марок ЗіЛ-131 та ГАЗ-66, які перебувають в експлуатації більше 30 років, та автомобілів «Урал» і КамАЗ на державних підприємствах.

Для отримання матеріальних засобів з підрозділів подається заявка начальнику автомобільної служби військової частини, який узагальнює її за всі підрозділи, перевіряє правильність визначення локальних (номенклатурних) кодів та надає начальнику служби відповідного оперативно-тактичного угруповання. В разі наявності майна на складах ОТУ, майно видається безпосередньо до військової частини, а за його відсутності – заявка узагальнюється та подається на Центральне автомобільне управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України (другий примірник – на штаб АТО).

Термін опрацювання заявки на отримання автомобільного майна, від її надходження до постачання матеріальних засобів, становить до 5-7 діб. Заявки задовольняються, виходячи з наявного майна.

З метою оптимізації процедури отримання технічного майна Озброєння Збройних Сил України спільно з волонтерськими організаціями розробляє нове програмне забезпечення, яке дозволить безпосередньо при формуванні заявки бачити реальний процент її задоволення та автоматично формувати наряд.

Крім того, для прискорення опрацювання заявок з начальниками автомобільних служб налагоджено тісну взаємодію з метою отримання автомобільного майна за нагальною потребою.ОСТАННІ НОВИНИ