Проблемне питання із запчастинами для автомобільної техніки медичного підрозділу 54 омбр вирішено

04 серпня 2016, 17:15 | ID: 22834

У зв’язку з оприлюдненням у ЗМІ інформації з проблемних питань забезпечення справності техніки 54-ї окремої механізованої бригади, Озброєння Збройних Сил України повідомляє, що заявки на автомобільне майно оперативно-тактичного угрупування “Донецьк” та озброєння штабу АТО опрацьовані. Військові частини забезпечені необхідним майном на 90%, виходячи із наявного майна на базах і складах Збройних Сил України.

У період з 27 липня по 2 серпня цього року на забезпечення автомобільним майном 54 омбр Центральним автомобільним управлінням Збройних Сил України Озброєння ЗС України було оформлено наряди та забезпечено доставку на польовий склад автомобільного майна в районі проведення АТО 154 найменувань запасних частин для автомобільної техніки.

Забезпечення 54 омбр стартером на автомобіль УАЗ не здійснювалось у зв’язку з відсутністю зазначеної запчастини у відповідній заявці.

Станом на сьогодні, 4 серпня, 54 омбр забезпечена необхідним стартером за рахунок наявного майна на складі оперативного командування “Схід”.

У подальшому, з метою прискорення забезпечення військових частин автомобільним майном, Центральне автомобільне управління Збройних Сил України Озброєння ЗС України просить відповідальних виконавців якісно і вчасно опрацьовувати заявки із зазначенням номенклатурних та локальних номерів деталей автомобілів та надавати їх на адресу начальника ЦАВТУ ЗС України встановленим порядком або, в разі нагальної потреби, на електронну адресу: am119@ukr.net.ОСТАННІ НОВИНИ