Міноборони вживає вичерпних заходів щодо всебічного забезпечення бійців АТО

01 серпня 2016, 12:04 | ID: 22735

У зв’язку з появою на одному з вітчизняних телеканалів сюжету щодо забезпечення речовим майном військовослужбовців Збройних Сил України у районі проведення АТО, Міністерство оборони України повідомляє, що наразі українські військовослужбовці повністю забезпечені основними предметами польового обмундирування, взуттям, засобами індивідуального захисту та спорядження.

Крім того, на складах Збройних Сил України створено необхідний запас речового майна, який дозволяє здійснювати забезпечення військ. Зокрема, більше 57 тисяч комплектів польової форми одягу, понад 42 тисячі утеплених курток, 9,5 тисяч пар берців, 35 тисяч кевларових шоломів та 20 тисяч бронежилетів.

Триває удосконалення та запровадження нових предметів військової форми одягу та спорядження (оновлено близько 40 предметів речового майна). Так, розроблені й впроваджуються нові парадна та повсякденна форми одягу для військовослужбовців, які планується продемонструвати під час параду військ з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Також здійснюється закупівля предметів бойового спорядження і зимових вітро- та вологозахисних курток нового зразка, які надійдуть до Збройних Сил України у жовтні-листопаді 2016 року.