Волонтери нагородили учасників АТО народними відзнаками

04 червня 2016, 14:45 | ID: 20962

Сьогодні, 4 червня, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося вручення народних нагород військовослужбовцям-учасникам АТО, які мужньо і стійко пройшли через бойові дії на Донбасі.

Після вшанування пам’яті загиблих героїв хвилиною мовчання радіоведуча, співачка та волонтер Соня Сотник подякувала українським бійцям за героїзм та пообіцяла, що волонтери продовжать їздити на Донбас і допомагати нашому війську.

Директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Валентин Федічев зазначив, що віднедавна започатковується добра традиція, коли бійці зустрічаються саме в будинку офіцерів, щоб поспілкуватися і побачитися один з одним.

– Кожен із вас взяв на себе відповідальність за нашу державу. У цій залі немає жодної людини, яка не пройшла через бій. Ці нагороди належать вам по справедливості, – підкреслив офіцер.

За стійкість і рішучість, виявлені під час виконання завдань в районі проведення АТО, військовослужбовців нагородили волонтерською медаллю “За участь у бою”. Серед них прапорщик Сергій Катюха, старший сержант Сергій Тіт, сержант Андрій Каплун та інші.