Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів

04 червня 2016, 18:30 | ID: 20968
Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів Військовослужбовці-мусульмани у лавах ЗС України отримають духовну підтримку військових капеланів

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко за підсумками зустрічі з Муфтієм мусульман України шейхом Саідом Ісмагіловим дав доручення посадовим особам щодо впорядкування діяльності військових капеланів-мусульман.

Завдання постало у зв’язку з недосконалістю нормативної бази, яка не дозволяє цій категорії військових капеланів повноцінно здійснювати душпастирську діяльність.

Шейх Саід Ісмагілов поінформував Головнокомандувача Збройних Сил України про діяльність Духовного управління мусульман України.

Учасники зустрічі дійшли спільного висновку щодо важливості душпастирської роботи для забезпечення духовних потреб прочан усіх релігій.

Генерал армії України Віктор Муженко наголосив, що спільними зусиллями, з Богом у серці, патріотизмом та професіоналізмом українські військові подолають руїну російської агресії.

– Батьківщина у нас одна – Україна, і ми маємо її захищати, – зазначив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил УкраїниОСТАННІ НОВИНИ
Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками – Глава держави

Вчора в 20:04

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 27 липня 2021 року

Вчора в 17:10

В усіх підрозділах Об'єднаних сил продовжуються заняття з вогневої підготовки

Вчора в 16:09

Група українських військовослужбовців відбула на лікування до Федеративної Республіки Німеччини

Вчора в 16:00

Будівництво першого корвету класу ADA для ВМС України в Туреччині триває з чітким дотриманням графіка, – Андрій Таран

Вчора в 13:36

Зведення Міністерства оборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

Вчора в 12:40

Міністр оборони Андрій Таран затвердив Стандарт спецосвіти військового спрямування для військових навчальних закладів

Вчора в 12:14