Генерал армії України Степан Полторак нагородив волонтерів медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

13 травня 2016, 17:33 | ID: 20311

Сьогодні, 13 травня у Києві Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з волонтерами  благодійного фонду допомоги армії «Повернись живим». Символічним є те, що днями цьому волонтерському фонду виповнюється два роки.

Степан Полторак привітав волонтерів зі святом. Міністр оборони відзначив значний внесок  волонтерів та волонтерського руху у розбудову Збройних Сил України, що дозволило зупинити агресора, та в короткі терміни створити сучасне могутнє військо.

- Волонтери - гордість Українського народу! Ви, поряд із армією та церквою користуєтесь найвищою довірою суспільства! З перших днів війни ви постійно знаходитесь пліч-о-пліч з нашими солдатами. Ваша робота потрібна Збройним Силам України зараз як ніколи! Адже саме ви є тими людьми, які здатні допомогти реформувати армію, змінити підходи та принципи, - наголосив Міністр оборони України. - Міністерство оборони завжди радо приймає допомогу від волонтерів, для вас завжди відкриті двері, і я завжди готовий до спілкування з кожним із вас!

За значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України та виявлений при цьому високий професіоналізм,  генерал армії України Степан Полторак вручив медалі «За сприяння Збройним Силам України» волонтерам Дар’і Бурі, Віталію Дейнегі, Аліні Жук, Артему Пархоменко, Тетяні Ромах, Вікторії Стократюк та Ірині Турчак.