Військова служба правопорядку перевіряє інформацію щодо можливих корупційних правопорушень, вчинених посадовими особами Рівненського ОВК

24 березня 2016, 17:30 | ID: 18639

Днями у соціальних мережах та Інтернет-ресурсах було поширене повідомлення щодо неправомірних дій військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату, який “відправив офіцера в Німеччину собі за Фольксвагеном”.

Попередньо встановлено, що 19 квітня 2015 року один з офіцерів військкомату у службовий час перетнув державний кордон України, та виїхав до Німеччини, де за власні кошти придбав легковий автомобіль, на якому повернувся на територію України 23 квітня 2015 року.

При цьому Головним управлінням Військової служби правопорядку встановлено, що офіцер вибув за кордон із порушенням встановленого порядку, зокрема, рапорт щодо виїзду за межі України не подавав.

Рівненським зональним відділом Військової служби правопорядку направлено відповідний запит до прокуратури Рівненської області щодо прийняття правового рішення.

За результатами перевірки, у разі підтвердження можливих корупційних правопорушень з боку посадових осіб Рівненського військкомату, будуть прийняті жорсткі дисциплінарні та кадрові рішення.

Питання боротьби з корупцією у Збройних Сил України перебуває на особистому контролі Міністра оборони України.