Нагорода сержанта Олександра Мінченка

02 березня 2016, 17:45 | ID: 18226
Нагорода сержанта Олександра Мінченка

Олександру Мінченку 35 років. Він – смілива і мужня людина, яка вже два роки живе за суворими законами війни. Березень 2014-го став для нього переломним. Саме тоді, коли відбулася окупація РФ Кримського півострову, він вирішив стати на захист Вітчизни і після майже п’ятнадцятирічної перерви знов надягнути однострій.

Уродженець Мелітополя Запорізької області, Олександр Мінченко  спочатку поповнив лави батальйону територіальної оборони «Хортиця». Сьогодні він проходить службу у складі однієї з механізованих бригад оперативного командування «Південь» на посаді заступника командира взводу. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагорода знайшла його на передовій, поблизу села Гнутового під Маріуполем.

У складі свого підрозділу Олександр пройшов нелегкий бойовий шлях, визволяючи від проросійських найманців населені пункти Донбасу. Ризикуючи життям, з боєм проривався до бойових побратимів, які потрапили в оточення бойовиків, та вивів їх у небезпечне місце. Як справжній командир, він завжди знаходиться на передньому краї – там, де найважче і найнебезпечніше.

Там ми його нещодавно і побачили в бою: грамотний, врівноважений, розсудливий та зосереджений, він не розгубився, коли бойовики почали гатити по українських позиціях, а чітко виявив напрямок вогню, зосередив своїх підлеглих на позиціях та чітко керував їхніми діями, особисто подавивши вогонь снайпера з підствольного гранатомета.

– У складі свого підрозділу я пережив важкі дні боїв і артилерійських обстрілів. На моїх очах гинули бойові товариші. А свій обов’язок перед Вітчизною виконаю тоді, коли визволю Донбас від окупантів. Цю перемогу я присвячу полеглим побратимам. І тоді знову почуватимусь вільно, – зазначив Олександр.