Іван Руснак: "Розвиток професійного сержантського корпусу є одним із пріоритетних завдань реформування Української армії"

25 лютого 2016, 10:30 | ID: 18066
Іван Руснак: Іван Руснак: Іван Руснак: Іван Руснак: Іван Руснак: Іван Руснак: Іван Руснак:

Сьогодні, 25 лютого, у Києві перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак провів зустріч з групою експертів НАТО з питань розвитку професійного сержантського корпусу Збройних Сил України та директором Програми НАТО «Удосконалення військової освіти», представником Політичного директорату Міжнародного секретаріату НАТО паном Маріушем Солісом.

Сторони обговорили стан реалізації заходів розвитку професійного сержантського корпусу Збройних Сил України та подальший план дій на 2016-2017 роки в рамках Програми.

– Хочу запевнити, що українська сторона високо цінує підтримку та увагу, яку ви приділяєте розвитку та реформуванню Збройних Сил України, – зазначив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

Він наголосив, що розвиток професійного сержантського корпусу Збройних Сил України є одним із пріоритетних завдань реформування Української армії. На реалізацію цього напрямку впроваджується Концепція розвитку професійного сержантського і старшинського складу Збройних Сил України.

На завершення зустрічі перший заступник Міністра оборони України подякував представникам НАТО за підтримку України у цей складний та важливий період. Він висловив впевненість, що ці зусилля нададуть нового імпульсу створенню якісно нових Збройних Сил України.