В оборонному відомстві затверджено проект Концепції відомчої нагородної системи Міністерства оборони та Генерального штабу

23 лютого 2016, 17:20 | ID: 18026

З метою оновлення та приведення системи нагород Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України до єдиної загальнодержавної системи, у Міністерстві оборони України була створена Робоча група з питань нагород та геральдики.

До складу групи увійшли представники оборонного відомства, а також провідні фахівці з нагород та геральдики, які брали участь у розробці системи державних нагород від часу незалежності держави, автори нової символіки та знаків розрізнення поліції, а також концепції нового повсякденного однострою та знаків розрізнення Збройних Сил України.

Результатом діяльності Робочої групи став проект Концепції відомчої нагородної системи Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, який сьогодні затвердив Міністр оборони України.

Характерною особливістю нової системи відомчих нагород стане те, що вона буде єдиною для Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Концепція створена з огляду на європейський досвід і українські нагородні традиції, відповідає потребам війська, яке веде бойові дії в районі АТО, та враховує потреби Збройних Сил України у найближчі десятиліття.