Міноборони зацікавлене у проведенні повного та об’єктивного розслідування факту розповсюдження армійських сухих пайків

09 лютого 2016, 16:35 | ID: 17697

У зв’язку з появою в деяких ЗМІ публікацій, у яких йдеться про нібито ухилення Міністерства оборони України від проведення розслідування за фактом виявлення армійських пайків в їдальні одного з навчальних закладів Житомира, Міністерство оборони України повідомляє, що дана інформація не відповідає дійсності.

Відповідно до рішення Міністра оборони України, 4 січня 2016 року Центральним територіальним управлінням внутрішнього аудиту та фінансового контролю оборонного відомства розпочато аудит у військових частинах Житомирського гарнізону.

З 15 січня 2016 року у цих же військових частинах розпочала роботу Державна фінансова інспекція Житомира. Наразі аудитори Міністерства оборони України проводять контрольний захід спільно з фахівцями Державної фінансової інспекції та Військової прокуратури. Матеріали, сформовані за результатами перевірки, будуть передані до правоохоронних органів.

Завдяки цій роботі керівництво оборонного відомства вживає заходів щодо недопущення розкрадання військового та державного майна, а також виявлення корупціонерів в усіх ланках військового управління. Таким чином, Міністерство оборони України максимально зацікавлене в проведенні повного та об’єктивного розслідування із зазначених питань.

Інформацію про перебіг контрольного заходу можна отримати безпосередньо у керівництва Центрального територіального управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю МО України за телефоном: (0432) 617-999, або його начальника полковника Машталяра Анатолія Григоровича за тел.: 067-500-79-25.