Генерал армії України Степан Полторак нагородив волонтера Юлію Шевчук

04 лютого 2016, 13:43 | ID: 17596
Генерал армії України Степан Полторак нагородив волонтера Юлію Шевчук Генерал армії України Степан Полторак нагородив волонтера Юлію Шевчук

Сьогодні, 4 лютого, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив волонтера Юлію Шевчук відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани» та іменним наручним годинником.

З початку проведення антитерористичної операції Юлія Шевчук працювала парамедиком у волонтерсько-медичній службі. 30 січня 2016 року, перебуваючи з волонтерською місією в зоні АТО на Артемівському напрямку, під час мінометного обстрілу допомагала проводити евакуацію поранених військовослужбовців з блокпосту. 22-річна дівчина особисто прикрила водія та одного з військовослужбовців, внаслідок чого отримала мінно-вибухову травму та вогнепальне поранення. Незважаючи на це, дівчина продовжила надавати допомогу пораненим.

Міністр оборони України подякував Юлії Шевчук за виявлений героїзм.

– Такі патріоти України, як Юлія Шевчук, кожного дня на фронті роблять величезні справи. Юліє, ви та людина, яка за покликом серця допомагає захищати нашу Україну. Хочу вас привітати і побажати скорішого одужання, – наголосив очільник оборонного відомства.

Наразі дівчина знаходиться на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Юлія Шевчук повідомила, що  коли видужає обов’язково повернеться на фронт.