Міноборони започатковує нову систему співпраці з журналістами, які працюють в зоні проведення АТО

09 грудня 2015, 00:51 | ID: 14592

Шановні колеги!

 

Для полегшення роботи цивільних журналістів та працівників ЗМІ щодо висвітлення проведення антитерористичної операції Міністерство оборони України започатковує нову систему співпраці.

1. Щосереди (через Прес-центр АТО) буде формуватися список цивільних журналістів, працівників ЗМІ, які виявили бажання працювати на об’єктах ЗС України (органах військового управління, військових частинах, районах (місцях) їх дислокації, підготовки та виконання завдань за призначенням) в зоні проведення антитерористичної операції, із зазначенням:

— ПІБ журналістів, бажаних напрямків роботи (секторів);

— марки і державних номерів автомобілів;

— номерів прес-карт.

2. Щоп’ятниці список буде доводитися телеграмою до кожного сектору (до неділі зазначена телеграма буде доведена до чергової служби кожного підрозділу в зоні проведення АТО).

3. Для організації роботи цивільних журналістів, працівників ЗМІ на кожному з визначених об’єктів ЗС України будуть призначатися відповідні посадови осіби.

4. Для підтвердження права цивільних журналістів, працівників ЗМІ на відвідання об’єктів, перетин блокпостів тощо буде здійснюватися перевірку через відповідну чергову службу за списком, сформованим Прес-центром АТО.

Разом з тим, у разі виникнення ситуацій, пов’язаних з різкою зміною обстановки в зоні проведення АТО, або будь-яких інших непередбачуваних обставин, що виникають під час роботи з вітчизняними та іноземними журналістами (зміни у складі знімальних груп та їх автотранспорту, корегування маршрутів тощо), прес-центр АТО проводитиме щоденну акредитацію журналістів для надання їм можливості оперативної роботи!ОСТАННІ НОВИНИ
Зведення пресслужби Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил

11 хвилин тому

Дзвін Пам’яті пролунав дев’ять разів… В Міноборони вшанували полеглих захисників України

2 години тому

Телепрограма «Vоїн – це я»: оборона вежі, російський танковий «біатлон» – 90 бат в ДАПі – Олег Кузьміних

4 години тому

Делегація Збройних Сил Королівства Швеції відвідала 8 навчальний Чернігівський центр Державної спеціальної служби транспорту

4 години тому

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 13 квітня 2021 року

5 годин тому

Світ має приділити більшу увагу провокаціям керівництва РФ та не допустити ескалації агресії Росії проти України: Андрій Таран провів розмову з Міністром національної оборони Канади Харджитом Саджаном

Вчора в 20:10

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 12 квітня 2021 року

Вчора в 18:10