Міністерство оборони України оголошує конкурс на заміщення посади директора Департаменту капітального будівництва та експлуатації фондів

01 березня 2015, 12:58 | ID: 7898

У зв’язку з реформуванням Міністерства оборони України та на виконання організаційно-штатних заходів, пов’язаних із оптимізацію завдань та функцій, а також скороченням Департаменту капітального будівництва та Головного квартирно-експлуатаційного управління створюється Департамент капітального будівництва та експлуатації фондів, який візьме на себе повноваження скорочених структур. У зв’язку з цим Міністерство оборони України оголошує конкурс на заміщення посади директора цього підрозділу.

Оборонне відомство запрошує всіх досвідчених людей, патріотів України, які бажають займатися цим напрямком роботи, прийняти участь у конкурсі на заміщення цієї вакантної посади.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Документи щодо участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів після опублікування оголошення.

Кандидати мають надати такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копію документа, який посвідчує особу; письмову згоду на проведення спеціальної перевірки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткові консультації за телефонами посадових осіб Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України:

245-45-35  – Повар Василь Іванович, начальник відділу;

454-41-74  – Оропай Анатолій Іванович, секретар конкурсної комісії, головний спеціаліст.

Документи приймаються за адресою: 03168, м. Київ-168, пр-т Повітрофлотський, 6 (ст. метро “Вокзальна”), Департамент кадрової політики Міноборони, кімн. – 585, 591.