У ВМКЦ Західного регіону відкрито кімнату психо-емоційного релаксу

02 березня 2015, 13:19 | ID: 8011

На базі відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, що у Львові, відкрито кімнату психо-емоційного релаксу.

Як зауважив начальник центру полковник медичної служби Іван Гайда, на її проект і облаштування не було витрачено жодної державної копійки. На ініціативу громадського формування “Народна самооборона Львівщини” вкотре відгукнулися меценати та благодійники краю, які надали всі необхідні матеріали та всебічну допомогу для створення саме такої зали психологічного розвантаження.

– Загалом відділення відновлювального лікування на 90% зроблено за рахунок доброчинців. Я, наш медичний персонал, наші пацієнти дякуємо всім небайдужим громадянам, організаціям, підприємствам, які долучаються до вдосконалення матеріально-технічної бази нашого лікувального закладу, до лікування поранених і їх реабілітації, – додав полковник медичної служби Іван Гайда.

Як розповів керівник громадського формування “Народна самооборона Львівщини” Валерій Веремчук, ідея створення такої кімнати виникла наприкінці грудня минулого року під час відвідин поранених бійців. Загалом до справи долучилися 29 меценатів, а на виконання всіх робіт знадобилося два місяці.

Особливо радий такій допомозі медичний персонал відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології, де проходять реабілітацію найбільш важкі хворі.

– Психоемоційний стан пацієнта має дуже велике значення для відновлення. Якщо є хороший настрій і мотивація, тоді процес реабілітації значно прискорюється. Завдяки цій кімнаті хворі зможуть морально і психологічно відпочити, поспілкуватися з рідними, приємно провести час. Процес реабілітації при цьому прискориться в рази, – зауважив завідувач відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології працівник Збройних Сил України Ростислав Данилков.

Щодо самого інтер’єру кімнати, тут розміщені невелика бібліотека, живий куток, акваріум, штучний водоспад, стіни прикрашені чудовими картинами, є зручні меблі та диван.

– До послуг є хороший плазмовий телевізор, з якого можна увійти в “Скайп” і спілкуватися з рідними. Завдяки благочинцям вся території Центру має суцільне покриття мережею Wi-Fi. Тож Інтернет-зв’язок з рідними та інформаційний простір є доступними і постійними для всіх наших пацієнтів, – додав заступник начальника Центру по роботі з особовим складом підполковник Іван Держило.

– Тут прекрасна аура, все сприяє одужанню наших рідних і покращенню їхнього настрою та здоров’я, – підкреслили близькі військовослужбовців.ОСТАННІ НОВИНИ
Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 29 липня 2021 року

1 годину тому

Щодо зміни начальника Генштабу Збройних Сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ та командувача ООС

Вчора в 21:40

Міністра оборони Андрія Тарана уповноважено підписати Угоду між урядами України та США про проекти у сфері досліджень, розробок, випробувань і оцінки

Вчора в 19:10

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 28 липня 2021 року

Вчора в 17:20

«Посилиться контроль за якістю продукції, що постачається в інтересах сил оборони», – Андрій Таран про урядове рішення

Вчора в 16:45

Багатонаціональне навчання «Три мечі-2021»: кульмінація практичних дій

Вчора в 13:01

Дзвін Пам’яті пролунав шістнадцять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Вчора в 11:20