Військовослужбовці 8 армійського корпусу змагалися за звання кращого гирьовика

06 лютого 2014, 15:45 | ID: 1313

На базі 26 Бердичівської артилерійської бригади 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися змагання з гирьового спорту. В класичному двоборстві — поштовху та ривку гирі вагою 24 кг прийняли участь 35 військовослужбовців із 9 військових частин корпусу.

Учасники змагання виборювали нагороди та можливість представляти 8 армійський корпус на Чемпіонаті Збройних Сил України з гирьового спорту, який відбудеться в березні у Львові на базі Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

За підсумками змагань в командному заліку перемогли богатирі 26 Бердичівської артилерійської бригади. Друге місце посіла команда 30 окремої механізованої бригади з Новоград-Волинського, а третє вибороли військовослужбовці 27 Сумського реактивного полку.

В особистому заліку переможцями стали: у ваговій категорії до 60 кг. — солдат військової служби за контрактом Володимир Ніколюк, до 65 кг. — старший сержант військової служби за контрактом Михайло Шмідт, до 70 кг. — солдат військової служби за контрактом Володимир Хомич, до 75 кг. — старший солдат військової служби за контрактом Іслям Халілов, до 80 кг. — майор Олексій Лещінський, до 90 кг. — старший солдат військової служби за контрактом Юрій Справніков, а понад 90 кг. — старший сержант військової служби за контрактом Руслан Крижанівський.

Варто додати, що за результатами змагань 9 військовослужбовців виконали норматив І, 17 — ІІ та 7 — ІІІ спортивних розрядів.