«ЗСУ стримують потрапляння коронавірусу в район операції Об'єднаних сил - Міністр оборони» (УНІАН)

Міністр оборони Андрій Таран заявляє, що у Збройних силах України стримують потрапляння коронавірусної інфекції COCID-19 до військовослужбовців - учасників операції Об'єднаних сил.

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр сказав журналістам.

"Відверто кажучи, нам на сьогодні вдалося не допустити потрапляння коронавірусу до операції Об'єднаних сил, і це найголовніше, бо якщо б ми мали у нас випадки потрапляння коронавірусу до складу Збройних сил, які виконують завдання в районі операції Об'єднаних сил, це було б, скажімо так, дуже погано", - заявив Таран.

"Але поки що ми стримуємо коронавірус. Станом на сьогодні, з учорашнього дня, ситуація навіть покращилася. Вісім військовослужбовців у Харкові, у яких попередні тести виявили коронавірус, (тести) виявилися помилковими, тому на теперішній час загальна кількість навіть знизилася", - сказав міністр.

Також він додав, що кожного дня люди одужують. "Більшість випадків коронавірусу пов'язана з тим, що військовослужбовці - також люди і спілкуються з цивільним населенням, серед якого є випадки захворювання", - заявив Таран.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/country/chi-ye-koronavirus-v-zoni-oos-situaciya-na-donbasi-novini-ukrajini-10985066.html


05 травня 2020, 17:35 | ID: 57473 |


Переглядів: 261 //