Управління стратегічних комунікацій

Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України є структурним підрозділом Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, на який покладається організація та реалізація заходів державної інформаційної політики у воєнній сфері, координація і синхронізація заходів стратегічних комунікацій Збройних Сил України. Управління стратегічних комунікацій здійснює загальне керівництво стратегічними комунікаціями Збройних Сил України.

Управління стратегічних комунікацій підпорядковуєтья безпосередньо Головнокомандувачу Збройних Сил України, який здійснює керівництво його діяльністю.

Управління стратегічних комунікацій у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, актами Міністерства оборони України, Головнокомандувача Збройних Сил України та Генерального штабу Збройних Сил України, а також Положенням про Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.

Основними завданнями Управління стратегічних комунікацій є:

  • організація, координація, синхронізація та контроль за реалізацією заходів стратегічних комунікацій у Збройних Силах України;
  • забезпечення ефективної взаємодії суб'єктів стратегічних комунікацій Збройних Сил України;
  • розвиток спроможностей Збройних Сил України з питань стратегічних комунікацій та проведення їх оцінювання;
  • розробка та уточнення планувальних документів стратегічного застосування Збройних Сил України, інших складових сил оборони в частині, що стосується питань стратегічних комунікацій. 

FACEBOOK иконки. Скачать бесплатно иконки FACEBOOK Офіційна сторінка Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України за посиланням


21 травня 2021, 17:27 | ID: 62789 |

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 3368 //