Мілітарі Медіа Центр (Military Media Center)

Мілітарі Медіа Центр (Military Media Center)

Мілітарі Медіа Центр (Military Media Center) розгорнув діяльність у серпні 2022 року. Це медійний майданчик, де акумулюються усі комунікаційні спроможності сил оборони та безпеки України.

У своїй діяльності Мілітарі Медіа Центр забезпечує просування єдиної інформаційної політики щодо відсічі збройної агресії російської федерації проти України. На це спрямована спільна інформаційна робота усіх комунікаційних підрозділів силових відомств України.

Мілітарі Медіа Центр взаємодіє з представниками комунікаційних підрозділів Міністерства оборони, Збройних Сил України, Головного управління розвідки, Державної спеціальної служби транспорту, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Укроборонпрому.

Мілітарі Медіа Центр сприяє роботі українських та іноземних журналістів, які висвітлюють російсько-українську війну. На його майданчику проводяться медіа брифінги представників Сил оборони та безпеки країни. Використовується формат онлайн-брифінгів та включень за участю речників силових структур держави і експертів, проводяться інформування про поточні події, дискусійні та експертні панелі, присвячені тематиці обороноздатності України. Представники вітчизняних і закордонних засобів масової інформації мають змогу індивідуально відвідувати брифінги чи переглядати їх у форматі онлайн.

Основні канали комунікації:

ТГ-канал - https://t.me/militarymediacenter

Facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100090007985004

Twitter - https://mobile.twitter.com/MilMediaCenter

Instagram - https://www.instagram.com/military_media_center/

Viber - vb.me/militarymediacenter

Відео транслюється через Військове телебачення України

https://www.youtube.com/c/ВійськоветелебаченняУкраїни/streams


18 грудня 2022, 10:36 | ID: 68847 |

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 15094 //