Департамент гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України

КЕРІВНИЦТВО ДЕПАРТАМЕНТУ
гуманітарного забезпечення
Міністерства оборони України

Тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту – начальник відділу планування та організації гуманітарного забезпечення – АГАЄВ Назім Асафович

Заступник директора – начальник відділу з гендерних питань та зв’язків з релігійними організаціями полковник юстиції – ГРАЖДАН Ольга Вікторівна

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Черговий Департаменту гуманітарного забезпечення
(044) 271-12-89

 Відділ планування та організації гуманітарного забезпечення  

(044) 271-12-60

(044) 271-12-99

[email protected]

 Відділ військово-патріотичного виховання

(044) 271-12-28

[email protected]

 Відділ з гендерних питань та зв’язків з релігійними організаціями

(044) 271-12-01

[email protected]

 Відділ охорони здоров’я 

(044) 271-12-98

[email protected]

У Департаменті здійснюється особистий прийом громадян:

Прийом громадян директором Департаменту та заступниками директора Департаменту із залученням за необхідністю відповідних посадових осіб структурних підрозділів Департаменту здійснювати з 15.00 до 17.00 відповідно до розпорядку дня.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

(Положення про Департамент затверджено наказом МОУ від 01.08.2022 № 211)

Департамент виконує завдання щодо забезпечення реалізації державної політики з питань національної безпеки у воєнній сфері, сферах оборони і військового будівництва в мирний час та особливий період, а також завдання, які покладені на Міністерство оборони України (далі – Міноборони) та пов’язані з реалізацією державної політики у гуманітарній сфері, у сфері військово-патріотичного виховання, у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статі, у сфері релігійних відносин та у сфері охорони здоров’я в Міноборони, Збройних Силах України (далі – Збройні Сили) та Державній спеціальній службі транспорту (далі – ДССТ).

Є самостійним структурним підрозділом апарату Міноборони, у безпосередньому підпорядкуванні якого перебуває Національний президентський оркестр.
Департамент підпорядковується Міністру оборони України. Діяльність Департаменту спрямовує та координує заступник Міністра оборони України (згідно з розподілом повноважень).
Департамент підпорядковується Міністру оборони України. Діяльність Департаменту спрямовує та координує заступник Міністра оборони України (згідно з розподілом повноважень).

Основні завдання Департаменту:
Основними завданнями Департаменту є реалізація заходів державної політики з питань національної безпеки у гуманітарній сфері у мирний час та особливий період щодо:
виконання завдань щодо розвитку культури і духовності в Міноборони, Збройних Силах та ДССТ;
реалізації державної політики щодо військово-патріотичного виховання громадян;
забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідація дискримінації за ознакою статі, реалізації права на свободу світогляду і віросповідання у Міноборони, Збройних Силах, ДССТ;
виконання завдань щодо реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я та забезпечення права військовослужбовців Міноборони, Збройних Сил України та ДССТ на охорону здоров’я.


27 липня 2020, 21:14 | ID: 58945 |

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 13983 //