Проект наказу «Про затвердження Інструкції з контролю якості пально-мастильних матеріалів та спеціальних рідин у державній авіації України»

Проект наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Інструкції з контролю якості пально-мастильних матеріалів та спеціальних рідин у державній авіації України»

Розробник — Міністерство оборони України

Проект регуляторного акта розроблено з метою нормативного врегулювання порядку з контролю якості пально-мастильних матеріалів та спеціальних рідин у державній авіації України.

Проект регуляторного акта передбачає обов’язкові для виконання вимоги до суб’єктів господарювання  щодо контролю якості пально-мастильних матеріалів та спеціальних рідин у державній авіації України.

Проект наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Інструкції з контролю якості пально-мастильних матеріалів та спеціальних рідин у державній авіації України» пояснювальна записка до проекту наказу та аналіз його регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Міністерства оборони України (www.mil.gov.ua).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта, пояснювальної записки та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати:

в письмовій формі на адресу м. Вінниця, вул. Стрілецька 105, військова частина А1049 індекс 21007, командиру. 


10 березня 2016, 02:15 | ID: 18588 |
Додаткові файли

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 2408 //