Проект наказу МОУ «Про затвердження Порядку експлуатації за технічним станом виробів авіаційної техніки державної авіації, за якими розробник (виробник) не виконує своїх обов’язків із супроводження експлуатації та підтримання льотної придатності»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Розробник — Міністерство оборони України

Проект регуляторного акта розроблено відповідно до статті 7 Повітряного кодексу України та з метою здійснення нормативно-правового регулювання питань підтримання льотної придатності державних повітряних суден у частині переведення на експлуатацію за технічним станом та експлуатації виробів авіаційної техніки державної авіації за технічним станом у разі коли розробник, виробник не виконують своїх обов’язків із супроводження експлуатації виробів авіаційної техніки, компонентів та обладнання, підтримання їх льотної придатності.

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Порядку експлуатації за технічним станом виробів авіаційної техніки державної авіації, за якими розробник (виробник) не виконує своїх обов’язків із супроводження експлуатації та підтримання льотної придатності.

Порядок експлуатації за технічним станом виробів авіаційної техніки державної авіації, за якими розробник (виробник) не виконує своїх обов’язків із супроводження експлуатації та підтримання льотної придатності, визначає основні процедури, функції учасників, механізм організації і виконання робіт під час переведення на експлуатацію за технічним станом та експлуатації виробів авіаційної техніки державної авіації за технічним станом у разі коли розробник, виробник не виконують своїх обов’язків із супроводження експлуатації виробів авіаційної техніки, підтримання їх льотної придатності, а Міністерство оборони України прийняло відповідальність на себе за виконання вищезазначених функцій.

Проект наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Порядку експлуатації за технічним станом виробів авіаційної техніки державної авіації, за якими розробник (виробник) не виконує своїх обов’язків із супроводження експлуатації та підтримання льотної придатності» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Міністерства оборони України (www.mil.gov.ua).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України:

поштою за адресою: 21007, м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 105, військова частина А0215;

факсом (+38 0432) 26-56-61;

електронною поштою за адресою: ugia@mail.ua.

Пропозиції та зауваження також можливо надсилати на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: info@dkpp.gov.ua.

Командувач Повітряних Сил
Збройних Сил України
генерал-полковник

 Ю.А.БАЙДАК


12 листопада 2014, 08:53 | ID: 5467 |
Додаткові файли

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 2139 //