Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про військовий (військово-морський, військово-спортивний) ліцей та ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою”.

Міністерство оборони України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про військовий (військово-морський, військово-спортивний) ліцей та ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою”.

Розроблення проєкту постанови обумовлено необхідністю приведення нормативно-правової бази у відповідність до Закону України “Про повну загальну середню освіту”.

Проєкт постанови розроблено з метою визначення організації діяльності військового (військово-морського, військово-спортивного) ліцею та ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою, їх завдань, структури, складу учасників освітнього процесу, прав та обов’язків особового складу та спрямований на виконання пріоритетного напряму 13.2. “Нова Українська школа” Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 20 листопада 2020 року на е-пошту [email protected] (Тетяна Анацкая, головний спеціаліст відділу організації освітньої діяльності Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України) з темою повідомлення “Громадське обговорення”.


07 листопада 2020, 15:42 | ID: 60455 |
Додаткові файли

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 1127 //