Проект наказу Міністерства оборони України “Про внесення Змін до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у випадках відчуження військового майна”

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства оборони України “Про внесення Змін до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у випадках відчуження військового майна” (далі – НПА).

Проект НПА розроблений Міністерством оборони України з метою вдосконалення механізму відчуження та реалізації військового майна та на виконання пункту п’ять Положення про порядок відчуження та реалізації військового майна Збройних Сил, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1919 (зі змінами).

Впровадження наказу Міністерства оборони України “Про внесення Змін до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у випадках відчуження військового майна” дасть змогу вдосконалити механізм відчуження та реалізації військового майна.

Зазначений проект наказу Міністерства оборони України та аналіз регуляторного впливу оприлюднені на сайті Міністерства оборони України з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції до зазначеного НПА від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця у письмовому або в електронному вигляді за адресою: м. Київ - 113, проспект Перемоги, 55/2, Головне управління майна та ресурсів телефон/факс (044) 454-73-82. Адреса електронної пошти: [email protected].

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту НПА та аналіз його регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державної регуляторної служби України на адресу: вул. Арсенальна, 9/11. Адреса електронної пошти: [email protected].

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються Міністерством оборони України протягом місяця з дати оприлюднення.


07 липня 2017, 22:57 | ID: 32239 |
Додаткові файли

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 1509 //