Міністр оборони привітав з Днем танкістів старшого сержанта Іванцова, який у 24 роки нагороджений двома орденами «За мужність»

09 вересня 2017, 15:01 | ID: 33513
Міністр оборони привітав з Днем танкістів старшого сержанта Іванцова, який у 24 роки нагороджений двома орденами «За мужність» Міністр оборони привітав з Днем танкістів старшого сержанта Іванцова, який у 24 роки нагороджений двома орденами «За мужність» Міністр оборони привітав з Днем танкістів старшого сержанта Іванцова, який у 24 роки нагороджений двома орденами «За мужність»

Сьогодні, 9 вересня, перебуваючи з робочою поїздкою у Харківському гарнізоні, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак привітав особовий склад Інституту танкових військ з професійним святом – Днем танкістів, який відзначатиметься в Україні завтра, 10 вересня.

Степан Полторак наголосив, що він надзвичайно приємно вражений побачити у строю Інституту танкових військ курсанта першого курсу, за яким майбутнє танкових військ та Збройних Сил України.

– Старший сержант Андрій Іванцов, якому 24 роки, а в нього на грудях два ордени “За мужність” ІІ та ІІІ ступенів. Це у 24 роки! Шана таким людям, і за ними майбутнє! – генерал армії України Степан Полторак закликав присутніх привітати старшого сержанта, інших військових, і всіх, хто сьогодні на лінії зіткнення, оплесками.