У 2015 році українські військовослужбовці отримали 658 квартир

22 січня 2016, 09:49 | ID: 17299

«Продовжується робота із забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей. У 2015 році українські військовослужбовці отримали 658 квартир у містах Одеса, Дніпропетровськ, Хмельницький, Рівне, Бориспіль, Миколаїв, Васильків, а також у Львівській, Київській, Рівненській, Житомирській та Одеській областях».

На цьому сьогодні, 22 січня, наголосила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

– Із фондів Міністерства оборони України забезпечено житлом 186 учасників АТО, у тому числі 27 поранених військовослужбовців. Крім того, квартири отримали 94 сім’ї військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції, – повідомила підполковник Оксана Гаврилюк.

Відповідно до Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, Комісією з контролю за розподілом житла в гарнізонах Збройних Сил України погоджено виплату грошової компенсації за належне жиле приміщення військовослужбовців, які мають право та надали на це згоду. Загальна сума виплат склала понад 100 мільйонів гривень.

– Грошову компенсацію за піднайом житла у 2015 році отримало 10 тисяч 700 сімей військовослужбовців Збройних Сил України на суму, що перевищує 264 мільйона гривень, – зазначила Оксана Гаврилюк.

У 2016 році військовослужбовцям вже розподілено 75 квартир у місті Суми та селищі Супрунівка поблизу Полтави. Із фондів Міністерства оборони України забезпечено службовим житлом 22 учасника АТО.