У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни”

16 жовтня 2017, 16:40 | ID: 34754
У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни” У Національній академії сухопутних військ наживу прозвучали всі пісні альбому “#Пісні війни”

У клубі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася офіційна презентація пісенного альбому — півторарічного доробку грандіозного соціально-мистецького проекту “#Пісні війни”. Цей проект поєднав у собі працю українських воїнів, відомих вітчизняних артистів та підтримку небайдужих українців з усього світу.

До унікальної збірки увійшли пісні, які написали воїни — учасники Антитерористичної операції на сході України, перебуваючи на межі життя і смерті. У єдине ціле їх зібрала організатор та координатор проекту журналістка та промо-менеджер артистів Галина Гузьо. За півтора року було записано п’ятнадцять синглів у симбіозі унікальних дуетів із формацією «Піккардійська Терція», лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, співаком Арсеном Мірзояном, Сергієм «Фомою» Фоменко із групи «Мандри», співачками Оксаною Мухою, Аничкою Чеберенчик та Іриною Долею, лідером гурту «Мері» Віктором Винником та фронтменом Kozak System Іваном Леньо, сестрами Тельнюк, співачкою Анастасією Приходько, співаком та композитором Павлом Табаковим і співаком Тарасом Гавриком, а також лідером гурту Ot Vinta Юрієм Журавлем.

Цей проект покликаний не тільки розповісти слухачам, що таке фронтові будні, а й є своєрідною психологічною реабілітацією для бійців. Над ним дуже творчо, щиро та віддано працювало багато людей. Цей альбом — такий собі документ нинішнього часу, чесний, правдивий, людський. Адже новини та відеохроніки стануть історією, а емоції і переживання у цих піснях житимуть вічно.

Під час концерту-презентації альбому “#Пісні війни” наживу прозвучали всі пісні, що увійшли до збірки. Організаторам проекту вдалося в один день зібрати майже усіх виконавців: бійців та артистів.

У привітальному слові до захисників України голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що у залі клубу академії зібралися українські воїни, які не просто захищали незалежність і територіальну цілісність держави, а в серцях яких живе жага до перемоги, яка буде засвідчена підняттям синьо-жовтого прапора на майданах Луганська, Донецька і Севастополя.

— Я переконаний, що наша перемога прийде не тільки силою зброї та мужністю наших воїнів, вона прийде обов’язково нашою великою вірою, вірою в те, що українці є сильними та могутніми, — сказав він.

Під оплески залу очільник Львівської області за багаторічну плідну творчу працю, активну громадську діяльність та вагомий внесок у реалізацію соціально-мистецького проекту “#Пісні війни” нагородив годинником Голови обласної держадміністрації Галину Гузьо.

Упродовж майже двох з половиною годин у залі курсантського клубу кожен виступ бійців АТО та відомих виконавців зривав овації, а після виступу вертолітника Сергія Титаренка та співачки Анички Чеберенчик зал аплодував стоячи. Співачка спеціально прилетіла зі Сполучених Штатів Америки до Львова, щоб взяти участь у концерті-презентації. До речі, вона є одним із головних спонсорів цього проекту, а за час війни на українському Донбасі чимало допомагала пораненим бійцям АТО.

На завершення гала-концерту начальник Львівського гарнізону — начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук подякував всім виконавцям за чудове музичне дійство та привітання із Днем захисника України.

— Коли бачиш сльози на очах артистів, бракує слів виразити свої емоції, — сказав генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Пісні, які сьогодні пролунали, пронизують своєю силою та могутністю і надихають на перемогу.

Всім учасникам концерту він вручив грамоти, а Галині Гузьо — відзнаку начальника Національної академії сухопутних військ «Гетьман Сагайдачний».

— До цього концерту ми йшли півтора року від часу запису першого синглу до виходу компакт-диску “#Пісні війни”, — зазначила організатор та координатор проекту Галина Гузьо. — Сьогодні важливо чути ці сучасні фронтові пісні, тому що в них є правда нашого часу. Пісня, напевно, найчесніше розповідає про події. Через пісню прості українці, які тільки з новин чують про те, що відбувається на фронті, можуть краще зрозуміти, чим живуть наші захисники, що ними керує, чого вони прагнуть, зрештою, упевнитись, що дуже скоро час перемоги настане, тому що в цих піснях така сила, така міць, така віра в перемогу, що це обов’язково буде дуже скоро.

— Пишаюся тим, що весь цей проект починався з моєї пісні «Дорога на схід», — розповів співак, композитор та учасник проекту Павло Табаков. — Пам’ятаю, як все це починалося, коли хлопці приїхали на студію записуватись. Саме з цього розкрутився цей проект, можна сказати, зі сліз Галини Гузьо, яка слухала пісні АТОвців і плакала. А далі була робота, важка та копітка, пошук меценатів та випуск компакт-диску.

— Цей проект був зроблений не для піару і не задля самого проекту, а для тих, хто воює на сході України, їх сімей, щоб наші хлопці на фронті ходили в атаку не під пісні «Любе», а під наші сучасні військові пісні, — сказав ветеран Афганської війни, учасник проекту Олександр Рожко. — У цих піснях звучить правда. На війні немає кольорів — там тільки чорне і біле. Ти за нас чи проти? І цей диск — це правда про тих, що пройшов війну.

Слід відзначити, що для випуску компакт-дисків зі збіркою “#Пісні війни” українці з усього світу зібрали 400 тисяч гривень. Наклад збірки склав 5 тисяч примірників. Перша тисяча компакт-дисків із піснями вже на передовій. Решта — потрапить у школи Донбасу та військові частини. А самі “#Пісні війни” будуть у вільному доступі у мережі Інтернет.