Почесне ім’я генерал-полковника Генадія Воробйова отримала cередня школа Білої Церкви

01 вересня 2017, 18:27 | ID: 33289

Сьогодні, 1 вересня, під час урочистої лінійки з нагоди Дня Знань, школа № 7 Білої Церкви отримала почесне ім’я колишнього начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-полковника Генадія Воробйова. Саме у цій школі свого часу навчався майбутній військовик.

Було відкрито меморіальну дошку на честь визначного командира, військового стратега та науковця, керівника провідного вищого військового навчального закладу. Окрім колег з університету в урочистостях взяли участь представники Міністерства оборони, Генерального штабу ЗС України, Командування Сухопутних військ, оперативного командування “Північ”, військовослужбовці 72 омбр, міський голова, представники громадськості.

Багато теплих зворушливих слів висловили присутні на церемонії. Друзі та співслужбовці ділилися дорогими для них спогадами про свого бойового побратима. Гості свята згадували та вшановували пам’ять генерала Воробйова.

З початком агресії проти України генерал-полковник Воробйов брав участь у розробці багатьох військових операцій. Під час проведення антитерористичної операції на Сході України у 2014 році займав посаду першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України – керівника АТО на території Донецької та Луганської областей.

Останні місяці свого життя генерал-полковник Воробйов передавав бойовий досвід наступному поколінню військових, керуючи Національним університетом оборони імені Івана Черняховського.

Зупинилося серце Генадія Петровича на робочому місці.

Його знання, ставлення до людей та любов до Батьківщини здобули йому колосальний авторитет серед усього особового складу Збройних Сил України. Відданість військовій справі, розвинуте стратегічне мислення і надзвичайна виваженість в рішеннях – це основні риси Генадія Петровича.

Найбільша прикраса його душі – чиста совість.

Світла пам’ять про генерал-полковника Генадія Петровича Воробйова, про відданого патріота своєї Батьківщини назавжди збережеться в наших серцях.