Триває ліквідація наслідків надзвичайної події в Балаклії (фоторепортаж)

На місці надзвичайної події поблизу Балаклії прибули інженерно-саперні підрозділи Збройних Сил України. Вони розпочали розмінування території, прилеглої до майданчиків з озброєнням, та перебувають в готовності до розмінування території складів.

Станом на ранок 24 березня інтенсивність вибухів значно зменшилася. Фіксуються поодинокі детонування з періодичністю один вибух на 15-20 хвилин.

На технічній території працює спецтехніка, зокрема 6 пожежних танків та дві інженерні машини розгородження. На прилеглій до військової частини території завдання виконують 6 груп розмінування, а у місті від учора чергують мобільні бригади військових медиків.

Районний центр розподілено на сектори для перевірки території на наявність вибухонебезпечних предметів.

До локалізації ситуації задіяно близько 1000 військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в тісний координації з фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуації та співробітниками правоохоронних органів.

У районному центрі та прилеглих селищах здійснюється патрулювання силами понад 100 військовослужбовців Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

 

 


24 березня 2017, 13:50 | ID: 28649 |


Переглядів: 3191 //