Харківським кадетам вручили нагрудні знаки випускника

28 травня 2017, 16:16 | ID: 30631

У Харкові відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року у Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Так, у центральному міському парку вишукалися  усі офіцери-викладачі та вихованці кадетського корпусу. Також на захід завітали почесні гості та рідні цьогорічних випускників.

- Мені приємно було спостерігати за тим, як поступово зростали та мужніли представники нового покоління українських патріотів, - зауважив начальник кадетського корпусу генерал-майор Олексій Середа. – Не так вже й важливо, чи продовжать хлопці рухатися далі армійським шляхом, або ж  зміцнюватимуть економічну міць країни у різних галузях національної економіки. Головне, щоб ви душею і серцем любили свій народ. Хай щастить нашим випускникам у дорослому житті та мирного неба усім над головою.

Відмінників навчання було нагороджено почесними грамотами і цінними подарунками.

Кульмінацією заходу стало вручення нагрудних знаків випускника кадетського корпусу 95 хлопцям.

За словами генерал-майора Олексія Середи, переважна більшість із тих, хто цього року завершив навчання вступатимуть до вищих військово-навчальних закладів Збройних Сил України чи інших силових відомств.

На закінчення урочистостей, випускники простилися із прапором Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та крайній раз пройшлися маршем разом зі старшими наставниками.