Неробочі танкові двигуни замінено. За фактом постачання Збройним Силам України неякісного мастила ведеться слідство

Військова служба правопорядку Збройних Сил України направила до Військової прокуратури та Служби безпеки України матеріали попереднього службового розслідування за фактом виведення з ладу військової техніки.

У ході розслідування встановлено, що 35 танкових двигунів вийшли з ладу після проведення технічного обслуговування із заміною мастила М16-ИХП3, виготовленого у 2017 році ТОВ “Російсько-українське науково-виробниче підприємство АГРІНОЛˮ та поставленого з баз ПММ.

Як повідомляє Озброєння Збройних Сил України, силами ремонтної частини за 5 діб була проведена заміна 35 двигунів танків Т-64БВ. Необхідні двигуни було невідкладно доставлено зі складів Центрального бронетанкового управління і в найкоротшій термін встановлено на бронетехніку.

До з’ясування причин поломок нові танкові двигуни були заправлені мастилом М16-ИХП3 з іншої партії, яке утримувалось на зберіганні. На цей час нарікання на їх роботу відсутні.

Необхідно зазначити, що на складах зберігання бронетанкового майна Збройних Сил України постійно проводяться планові роботи з переконсервації двигунів та інших агрегатів. ЗС України забезпечені танковими двигунами у необхідній кількості і не потребують їх додаткової закупівлі.


06 листопада 2017, 17:10 | ID: 35296 |


Переглядів: 1558 //