Міноборони проводить закупівлю житла для військовослужбовців з суворим дотриманням чинного законодавства

У зв’язку з оприлюдненням деякими ЗМІ інформації щодо закупівлі Міністерством оборони України житла у Київській області з порушенням вимог чинного законодавства повідомляється, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

Так, у ході проведення конкурсу на закупівлю 100 квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України у містах Бровари, Бориспіль, Васильків та Софіївська Борщагівка Міністерством оборони було отримано сім конкурсних пропозицій, із яких обрано три з найнижчою закупівельною вартістю – 14000 та 14350 гривень за квадратний метр.

Відповідно до вимог чинного законодавства, учасники конкурсу надали конкурсній комісії всі необхідні документи, а саме: гарантійні листи щодо якості проведення робіт та своєчасного терміну передачі і оформлення квартир, офіційні листи стосовно того, що зовнішні інженерні мережі будинків не передавались до експлуатаційних організацій, залишаються у власності та обслуговуються балансоутримувачем, а також довідки з органів МВС України про те, що учасники конкурсу до кримінальної відповідальності не притягаються, не знятої чи не погашеної судимості не мають і в розшуку не перебувають.

Відповідно до чинних нормативно-правових актів, робочою групою Міноборони перевірено стан житла, яке підлягало закупівлі, на відповідність санітарно-технічним стандартам і вимогам державних будівельних норм щодо готовності житла під заселення. Фактів невідповідності житла конкурсним вимогам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам виявлено не було.

Введення об’єктів до експлуатації підтверджується деклараціями Державної архітектурно-будівельної інспекції України, яка засвідчує прийняття в експлуатацію закінчених об’єктів будівництва та виконання всіх передбачених проектною документацією норм, стандартів і правил.

Слід зазначити, що відповідно до вимог чинного законодавства учасники конкурсу несуть особисту відповідальність за достовірність наданої інформації. За підробку документів конкурсної пропозиції їм загрожує кримінальна відповідальність за статтею 358 Кримінального кодексу України.


30 січня 2017, 17:59 | ID: 27121 |


Переглядів: 2193 //