За підозрою в отриманні неправомірної вигоди затриманий військовослужбовець ОК “Захід”

Прес-служба оперативного командування «Захід» повідомляє, що 12 січня 2017 року в ході проведення спільних оперативно-слідчих дій представниками Служби безпеки України та військової прокуратури Луцького гарнізону за підозрою в отриманні неправомірної вигоди був затриманий військовослужбовець військової служби за контрактом однієї з військових частин.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України “Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”.

На даний час військовослужбовець затриманий і доставлений для дачі пояснень до відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю при Службі безпеки України м. Володимир-Волинський Волинської області.

Командиром військової частини призначене службове розслідування, на час проведення якого військовослужбовець усунутий від виконання службових обов’язків. Після з’ясування всіх обставин та у разі доведення його вини судом військовослужбовець понесе найсуворіше покарання.

Командування оперативного командування «Захід» наголошує, що й надалі всіляко сприятиме правоохоронним органам у виявленні та покаранні осіб, які своїми вчинками ганьблять високе звання військовослужбовця Збройних Сил України.


13 січня 2017, 12:39 | ID: 26526 |


Переглядів: 2377 //