Міністерство оборони України вживає заходів щодо повернення державного майнового комплексу “Військторгсервісу”

Міністерство оборони України спільно з органами військової прокуратури та Концерном “Військторгсервіс” веде роботу щодо повернення у державну власність майнового комплексу загальною площею понад 12 тисяч квадратних метрів, розташованого у Києві по провулку Бородянському, 3.

За результатами вжитих заходів вдалося досягти позитивного результату у судовому спорі, пов’язаному з орендою зазначеного комплексу. Рішенням судів різних інстанцій зазначений договір оренди визнано недійсним.

Незважаючи на прийняті судові рішення, на даний час на території державного майнового комплексу перебувають представники колишнього орендаря, які відмовляються звільнити територію (їх охорона не допускає на територію об’єкту представників Концерну) та продовжують безпідставно (незаконно) здійснювати господарську діяльність.

У зв’язку з цим, Військовою прокуратурою Центрального регіону України в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та Концерну “Військторгсервіс” подано позов про зобов’язання орендаря звільнити та повернути зазначений державний майновий комплекс законному власнику.

Слухання із зазначеного питання призначене Господарським судом міста Києва у січні 2017 року.


26 грудня 2016, 15:40 | ID: 26297 |


Переглядів: 2131 //