Забезпечення інженерним майном 54-ї окремої механізованої бригади ЗС України буде здійснено найближчим часом

У зв’язку з публікацією одним із інтернет-видань інформації щодо проблемних питань інженерного обладнання передових позицій 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України та забезпечення необхідним інженерним майном повідомляється, що за останні три місяці у зазначену військову частину для інженерного обладнання опорних пунктів було видано в необхідному обсязі лісоматеріали, поліпропіленові мішки, близько тисячі квадратних метрів гідроізоляційної плівки, понад 4,5 тони в’язального дроту, більше тисячі скоб та цвяхи.

Слід також зазначити, що у лютому 2016 року 54-та окрема механізована бригада зайняла опорні пункти, які були частково обладнані в інженерному відношенні підрозділами іншої військової частини. Передачу опорних пунктів здійснено за актами та паспортами опорних пунктів, які знаходяться у військовій частині.

Усі додаткові заявки для обладнання бліндажів на передових опорних пунктах 54-ї омбр встановленим порядком надійшли до Центрального управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗС України і будуть виконані найближчим часом.


19 вересня 2016, 18:48 | ID: 23827 |


Переглядів: 2047 //