Міністерство оборони України здійснює закупівлю виробів медичного призначення у суворій відповідності до вимог чинного законодавства

З огляду на численні публікації у пресі стосовно проведення відкритих торгів на закупівлю виробів медичного призначення Військово-медичний департамент Міністерства оборони України роз’яснює порядок проведення процедури закупівлі.

         Процедура закупівлі виробів медичного призначення здійснюється оборонним відомством відповідно до Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII “Про публічні закупівлі” та наказу Міністерства оборони України від 29.04.2016 № 235 “Про затвердження Інструкції з проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Міністерстві оборони України за централізованими розрахунками”.

         Порядок проведення процедури закупівлі наступний:

         1. Вивчення фармацевтичного ринку України щодо наявності та задекларованих оптово-роздрібних цін, вказаних на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (відповідно до ПКМУ від 02.07.2014 № 240 “Про референтне ціноутворення на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів”).

         2. Формування пакету документів (пропозиції до річного плану закупівель МО України, заявка на проведення процедури закупівлі та пропозиції до тендерної документації ).

         3. Відпрацьований пакет документів направляється до Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МО України для проведення закупівлі.

         4. Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МО України забезпечує організацію та проведення тендерним комітетом МО України закупівлі товарів, робіт і послуг за заявкою Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України.

         5. Всі процедури закупівлі проводяться з використанням  веб-порталу державних закупівель у системі Prozorro.

 


05 вересня 2016, 13:34 | ID: 23468 |


Переглядів: 2165 //