Продзабезпечення 59 омпбр організоване, якісне та здійснюється за нормами харчування, затвердженими постановою Уряду та наказом Міноборони

4 липня 2016 року у соціальній мережі було викладено фотоматеріали неякісного продовольства, яке нібито надійшло для забезпечення особового складу 2-ї роти 11 омпб 59 омпбр.

З метою з’ясування достовірності, причин, передумов та обставин надходження неякісних продуктів харчування на забезпечення особового складу Збройних Сил України, посадовими особами штабу АТО, командуванням військової частини здійснено перевірку та встановлено, що викладена в мережі “Інтернет” інформація не знайшла свого підтвердження у тому вигляді як вона подана.

Відповідно до доповіді тилу ОК “Південь”, для особового складу 11 омпб 30 червня 2016 року було поставлено харчові продукти з розрахунку на десять діб. Фактів надходження неякісного продовольства не було. Продовольство супроводжено документами, які засвідчують його якість та безпеку.

Продовольче забезпечення 59 омпбр організовано та здійснюється за нормами харчування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України, та в порядку визначеному Положенням про продовольче забезпечення Збройних Сил України на мирний час, затвердженим наказом Міністерства оборони України.

Військовослужбовці 59 омпбр, які безпосередньо беруть участь в АТО, забезпечуються харчуванням відповідно до норми № 2 – льотна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України.

Відповідно до договору, укладеного Департаментом державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України із ТОВ “ТРАНС ЛОГІСТИК ЦЕНТР”, суб’єкт господарювання поставляє 59 омпбр продовольство і воду питну бутильовану.

Тилом Збройних Сил України визначено завдання тилу штабу АТО додатково перевірити якість продовольства, що надходять від ТОВ “ТРАНС ЛОГІСТИК ЦЕНТР” до 59 омпбр. У район розташування 11 омпб направлено зі складу сил та засобів Тилу АТО ветеринарну лабораторію для проведення додаткових контрольних заходів (перевірка ветеринарно-санітарного стану місць зберігання продуктів харчування їх безпеки та якості).

За результатами перевірки буде додатково повідомлено.


05 липня 2016, 16:31 | ID: 22078 |


Переглядів: 2546 //