Accreditation/Акредитація

Акредитація представників ЗМІ.

З метою забезпечення інформаційного супроводу заходів з оборони України в умовах збройної агресії російської федерації, донесення оперативної, правдивої та вичерпної інформації про воєнні злочини росії, Збройні Сили України проводять акредитацію представників національних та іноземних засобів масової інформації.

Для отримання відповідної електронної прескарти журналістам потрібно заповнити анкету за формою та надіслати вказаний в анкеті перелік документів.

Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] Також, на зазначену електронну адресу необхідно надіслати:

1. Скан-копію паспорту (1-3 сторінки) або ID-картки;
2. Скан-копію посвідчення представника ЗМІ;
3. Лист керівника ЗМІ з клопотанням надати акредитацію;
4. Фотокартку у хорошій якості.

Після верифікації усіх даних, медіа-працівникам буде надано електронну версію прескарти для предʼявлення на вимогу військових та правоохоронних органів.

У разі порушення умов журналістської діяльності, розголошення конфіденційної інформації чи передачі карти іншим особам, журналістів може бути позбавлено акредитації без права її відновлення.

Збройні Сили України нагадують про необхідність використовувати засоби захисту та не піддавати своє життя і здоровʼя небезпеці. В умовах ведення росією війни проти України, зокрема використання ворогом забороненої міжнародними конвенціями зброї, Збройні Сили України не несуть відповідальність за життя та здоров’я представників ЗМІ при перебуванні в районі ведення бойових дій.

У разі необхідності верифікації чинності акредитації, діє відповідний номер телефону 0894201864. Також з питань акредитації можна звертатися на електронну адресу [email protected].

 


28 лютого 2023, 16:36 | ID: 69275 |


Переглядів: 20325 //