Оголошено відкриття дослідно-конструкторську роботу “Розроблення легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб Збройних Сил України”

“На озброєнні Збройних Сил України з часів Радянського Союзу по цей час знаходяться легкові автомобілі багатоцільового призначення сімейства УАЗ, які забезпечують виконання бойових завдань та життєдіяльність підрозділів Збройних Сил України. Автомобілі зазначеної марки морально та фізично застарілі, виробили свій міжремонтний ресурс та не відповідають сучасним вимогам що висуваються до армійських автомобілів.

З цією метою рішенням Міністерства оборони України відкрито дослідно-конструкторську роботу “Розроблення легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб Збройних Сил України” (далі – ДКР).

Проведення зазначеної ДКР передбачається здійснити у першій половині 2021 року за кошти виконавця. Більш детальна інформація щодо порядку виконання ДКР, термінів виконання етапів та готовності дослідного зразка до державних випробувань буде надана на установчій нараді.

Запрошуємо усі бажаючі підприємства національної економіки України будь якої форми власності прийняти участь у виконанні зазначеної ДКР.

Заявки для участі в установчій нараді просимо надати у термін до 05.03.2021 на електронну адресу driz_opv@mil.gov.ua, телефон для довідок 454-74-27 (з 8.00 до 17.00).

У заявці обов’язково зазначити таку інформацію:

  1. Назва підприємства, юридична та поштова адреса, контактна інформація.
  2. Прізвище ім’я та по батькові представників від підприємства для участі у нараді (не більше двох осіб).
  3. Наявність дозволу на провадження діяльності пов’язаної з державною таємницею.

Сподіваємось на плідну співпрацю в інтересах оборони держави.”


24 лютого 2021, 14:54 | ID: 61765 |

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 904 //