«Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО

17 грудня 2018, 20:29 | ID: 45987
«Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО «Ви є зразком і гордістю країни», — Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки в Дніпро відвідав Музей Героїв АТО, де представлена інформація про подвиги українських героїв, які віддали своє життя захищаючи Україну від російської агресії.

Президент зустрівся з ветеранами АТО — добровольцями, які стали на захист Батьківщини в найскладніші моменти військового протистояння у 2014-2015 роках. Багато з них продовжують нести службу по захисту України.

«Сьогодні дуже важливий день, коли держава віддає шану і повагу тим, хто врятував державу в найважчі дні початку російської воєнної агрсеії, в дні, коли фактично не існувало Збройних Сил, коли перший удар прийняли на себе добровольці», — сказав Президент.

«Добровольці, які за покликом душі, взявши до рук зброю робили те, що мали робити справжні чоловіки і жінки — боронити кожен клаптик української землі», — додав Петро Порошенко.

«Кожен з вас і на фронті поводився так, що є зразком і гордістю для армії будь-якої країни. Українці є найкращими воїнами», — підкреслив Глава держави.

Він також наголосив, що в найкоротшій термін Україна побудувала армію — одну з найсильніших армій в Європі.

Президент привітав воїнів-добровольців зі створенням Помісної церкви України. «Де будуть молитися за український народ, а не за російський, за українське військо, а не за російське. Де будуть молитися за українську владу і українську державу. Це означає одне — Господь з нами», — наголосив Петро Порошенко.

Глава держави нагородив воїнів-добровольців державними нагородами та подякував за сумлінну службу українському народові.

Адміністрація Президента України