В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами

06 березня 2019, 17:02 | ID: 47936
В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами В Одесі Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами

В Одесі, в гарнізонному Будинку офіцерів, Командування ВМС привітало жінок з прийдешніми весняними святами.

Захід розпочався з відомих світових музичних творів у виконанні гурту «Ренесанс» від Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України.

— Я вдячний за ваш вибір і за те, що ви в особливо важкі часи для нашої країни продовжуєте виконувати покладені на вас завдання. Бажаю кожній з вас любові, добробуту та затишку у ваших родинах, — сказав командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

Під час заходу Командувач флоту нагородив кращих жінок відомчими відзнаками та почесними грамотами від Одеської обласної державної адміністрації.

Інформаційна редакція Інформаційного агентства (м. Одеса)