У Брюсселі високо оцінюють успіхи України у впровадженні гендерної рівності

18 лютого 2020, 09:42 | ID: 55799
У Брюсселі високо оцінюють успіхи України у впровадженні гендерної рівності

НАТО рішуче налаштовано посилити захист гендерної рівності та застосовувати принципи ініціативи «Жінки, мир та безпека» в усьому спектрі завдань та функцій Альянсу, як і військових, так і цивільних.

І це буде поширюватися не лише на держави, які входять до НАТО, а й країни-партнери Альянсу.

Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру і безпеки Клер Хатчінсон під час третього Українського жіночого конгресу зазначила, що стабільність у країні, економічний, політичний розвиток та сталий мир неможливі, якщо до всіх процесів не будуть залучені жінки.

Також вона підкреслила, що увага в основному концентрується на питанні кількості жінок, які включені в процеси, але в НАТО переконані, що не можна домогтися гендерного балансу просто збільшуючи кількість жінок.

–  Ми сподіваємося, що всі наші партнери збільшуватимуть кількість жінок у національних збройних силах, так само як Україна працює в цьому напрямку. Ви досягли надзвичайного прогресу, але нам не потрібно на цьому зупинятися, – зазначила представниця Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру і безпеки Клер Хатчінсон, оцінюючи стан справ з гендерними питаннями у Збройних Силах України.

Журнал Ukraine to NATO