У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики

19 лютого 2019, 10:28 | ID: 47449
У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики У Києві представники сектору безпеки та оборони України та Канади обговорили питання гендерної політики

18 лютого у Києво-Могилянській бізнес-школі відбулася конференція за участю представників сектору безпеки та оборони України та ЗС Канади.

У рамках зустрічі за участю військовослужбовців оборонних відомств Канади та України учасники обговорили питання «Жінки лідери на чолі реформ».

Захід відбувся за ініціативи Представництва НАТО в Україні, Посольств Канади та Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні.

На заході були присутні військовослужбовці Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, представники Національної гвардії та Національної поліції, органів державної влади та громадських організацій. Від Канадської сторони головним спікером заходу була командувач 2-ї дивізії Збройних сил Канади генерал Дженні Карігнан, від Української — помічник Міністра оборони України полковник Вікторія Кушнір.

В ході зустрічі представники розглянули питання щодо ролі жінки у силових відомствах Канади та України

— У Збройних Силах України працюють та служать 57 тисяч жінок. З них 26 тисяч військовослужбовці-жінки, 3,5 тисяч — офіцери, — зазначила полковник Вікторія Кушнір.

Також вона додала, що у Збройних Силах України розширено перелік посад на яких можуть проходити службу жінки-військовослужбовці. Крім того, з 2019 року дозволено вступати до військових ліцеїв. Зокрема, саме цього року відбудеться перший набір дівчат на навчання до Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

По завершенню заходу помічник Міністра оборони України полковник Вікторія Кушнір презентувала командувачу 2-ї дивізії Збройних сил Канади генералу Дженні Карігнан фотокниги про події на Сході України, «WAR. no comment» та «World we defend», в яких розміщені світлини українських військових та цивільних фотографів.