Тетяна залишила престижну роботу у столиці й поїхала у мобільний госпіталь на передову

16 квітня 2019, 09:59 | ID: 49095

Тетяна залишила за спиною роботу у столиці та підписала контракт зі ЗС України й поїхала на посаду медичної сестри у передовий мобільний військовий госпіталь, що базується у Сєвєродонецьку.

– Просто не можна бути байдужим, – говорить дівчина. За її словами, в армії вона відчула справжню медичну роботу. Зіткнулась з дійсно професіональним лікарським складом. – Саме тут, у військовому шпиталі я відчула користь від своєї роботи, – ділиться Тетяна. – Коли ти працюєш і бачиш свій результат. Бачиш цих молодих, які отримавши поранення з часом знову повертаються у стрій.

За її словами, медичною сестрою вона мріяла стати ще зі школи. Важко сказати, що саме вплинуло на вибір її життєвого шляху. Проте вирішивши – вона стала висококласним спеціалістом своєї справи.

– Чого я боюсь? – Тетяна на мить замислюється. – Напевно того, коли я іду і перед входом до шпиталю стоять евакуаційні ноші. Це означає, що ми когось чекаємо. Що десь неподалік на фронті з кимось з наших воїнів трапилась біда. І зараз ми маємо бути готові рятувати життя українця. І так добре, коли тривалий час не видно цих нош…

У своєму особистому житті, закритому для багатьох очей, Тетяна прекрасний фотограф-пейзажист. Вона вміє побачити в навколишньому світові його неповторність та красу, а головне передати все це через знімок.

І хто знає, можливо відразу після завершення війни вона нарешті відкриє свою персональну фотовиставку, де розповість всім наскільки прекрасна українська земля, якщо на неї дивитись трішки уважніше.

Тарас Грень.ОСТАННІ НОВИНИ
Електронні рапорти та посвідчення захисника: Міноборони працює над онлайн-сервісами для військових

1 годину тому

Планування закупівель за стандартами НАТО: Міноборони підключило 200 військових частин до системи управління оборонними ресурсами SAP

3 години тому

Міноборони та Держлікслужба домовилися про співпрацю

4 години тому

Міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Олександром Сирським провели розмову з Міністром оборони США Ллойдом Остіном

8 годин тому

За добу російські окупанти втратили понад тисячу осіб, 13 танків і 70 броньовиків – Генштаб ЗСУ

9 годин тому

Швеція надає Україні найбільший від початку широкомасштабного вторгнення пакет військової допомоги

Вчора в 18:33

Міноборони закликає країни Контактної групи з питань оборони України вкласти 1,5 мільярда доларів у виробництво БПЛА

Вчора в 18:09