Тетяна залишила престижну роботу у столиці й поїхала у мобільний госпіталь на передову

16 квітня 2019, 09:59 | ID: 49095

Тетяна залишила за спиною роботу у столиці та підписала контракт зі ЗС України й поїхала на посаду медичної сестри у передовий мобільний військовий госпіталь, що базується у Сєвєродонецьку.

– Просто не можна бути байдужим, – говорить дівчина. За її словами, в армії вона відчула справжню медичну роботу. Зіткнулась з дійсно професіональним лікарським складом. – Саме тут, у військовому шпиталі я відчула користь від своєї роботи, – ділиться Тетяна. – Коли ти працюєш і бачиш свій результат. Бачиш цих молодих, які отримавши поранення з часом знову повертаються у стрій.

За її словами, медичною сестрою вона мріяла стати ще зі школи. Важко сказати, що саме вплинуло на вибір її життєвого шляху. Проте вирішивши – вона стала висококласним спеціалістом своєї справи.

– Чого я боюсь? – Тетяна на мить замислюється. – Напевно того, коли я іду і перед входом до шпиталю стоять евакуаційні ноші. Це означає, що ми когось чекаємо. Що десь неподалік на фронті з кимось з наших воїнів трапилась біда. І зараз ми маємо бути готові рятувати життя українця. І так добре, коли тривалий час не видно цих нош…

У своєму особистому житті, закритому для багатьох очей, Тетяна прекрасний фотограф-пейзажист. Вона вміє побачити в навколишньому світові його неповторність та красу, а головне передати все це через знімок.

І хто знає, можливо відразу після завершення війни вона нарешті відкриє свою персональну фотовиставку, де розповість всім наскільки прекрасна українська земля, якщо на неї дивитись трішки уважніше.

Тарас Грень.