Після загибелі сина на фронті Людмила пішла служити до війська

10 червня 2020, 15:26 | ID: 58099
Після загибелі сина на фронті Людмила пішла служити до війська

Людмила Менюк — військова із позивним Мальва. Людмила родом із Гайсина Вінницької області. За фахом — учитель, але життя змусило її спробувати безліч різних професій.

Від початку російської агресії на Сході нашої держави вона стала волонтером. А після загибелі на фронті сина Станіслава, у свої 52 Людмила Менюк пішла служити у підрозділ, де воював її син.

Людмила зізнається, що батальйон Айдар став для неї другою родиною, де ледь не всі бійці називають її мамою. Військову службу Людмила розпочала діловодом, потім була головним сержантом штурмової роти. Згодом стала першою жінкою в українському війську, яка очолила бронетанкову службу.

Війна добряче підірвала здоров’я Людмили. Далися взнаки контузія, часткова втрата слуху та зору. Тож в лютому 2020 року військову службу жінка завершила, але про армію не забуває.

Ще під час служби вона почала навчатися в університеті: на додаток до двох вищих освіт здобуває третю. Пише магістерську про особливості соціальної роботи з військовими-учасниками бойових дій. А ще Людмила знаходить час для правозахисної організації солдатських матерів Мальва, ініціатором створення якої вона була.