Мінветеранів та Проект жінки ООН домовилися про організацію процесу обміну досвідом між українськими та закордонними ветеранками

23 жовтня 2019, 16:33 | ID: 53399

Представниці Проекту жінки ООН «Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки» готові сприяти процесу обміну досвідом між українськими та закордонними ветеранками. Зокрема, організовувати спільні заходи для них як в Україні, так і за кордоном.

«Ми бачимо активність з боку ветеранок, зокрема, співпрацюємо з Жіночим ветеранським рухом, маємо спільні проекти. Разом з тим в багатьох країнах світу такі рухи почали свою активність давно і вже мають певні напрацювання, якими можуть поділитися із українськими колегами», – розповіла програмна спеціалістка Проекту жінки ООН «Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки» Шруті Упадіай.

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда привітала таку ініціативу та додала, що в Україні дійсно повинен розвиватись рух ветеранок, але разом з тим необхідно підтримати матерів, дружин полеглих захисників. 

«Ми маємо всіляко підтримувати активності наших ветеранок. Водночас ми не повинні забувати про матерів, дружин загиблих захисників. Вони також потребують допомоги та підтримки, і ми маємо розвивати їхній потенціал, допомагаючи з питаннями соціальних гарантій, навчання, перекваліфікації тощо», – наголосила Оксана Коляда.

Урядовий портал