Генерали Міністерства оборони України і Генерального штабу ЗСУ обговорили питання гендерної рівності з генералами країн НАТО

13 листопада 2017, 16:37 | ID: 35459

Генерали країн НАТО з Міжнародного військового штабу, США, Великобританії та Норвегії зустрілися з представниками українських інституцій безпеки та оборони, щоб поділитися найкращим досвідом своїх країн та агенцій у впровадженні гендерної рівності.

Семінар високого рівня у форматі "від генерала до генерала" було організовано в рамках співробітництва між Україною та НАТО в сфері виконання Резолюції 1325 Ради Безпеки ООН «Жінки, Мир та Безпека» та захисту рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у секторі оборони та безпеки. Зокрема, обговорювалося включення гендерних питань до оборонного планування, фінансування гендеру тощо.

Учасників привітали віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Циндадзе та глава Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков. «Цей візит високопоставлених військовослужбовців НАТО до України є чітким свідченням серйозного ставлення у наших безпекових програмах до того принципу, що жінки є рівноправними партнерами у досягненні миру та безпеки», - сказала заступник глави Офісу зв'язку НАТО Анн-Крістін Б'єргене, яка була одним з ініціаторів заходу.