Фельдшер із передової

24 червня 2020, 10:51 | ID: 58382
Фельдшер із передової

Фельдшер медичного пункту самохідно-артилерійського дивізіону Юлія на передовій вже четверту ротацію. Жінка каже, що роботи чимало. Юлія — особистий терапевт для особового складу підрозділу. Вона організовує медичне забезпечення всього дивізіону, надає першу медичну допомогу, проводить профілактику та протиепідеміологічні заходи. І вже коли потрібна консультація лікаря за спеціальністю, жінка доправляє хворого до госпіталю.

До лав Збройних Сил України Юлія долучилася у 2016 році. Саме тоді медсестра затишного стоматологічного кабінету вирішила змінити білий халат на військову форму.

– На захист Батьківщини серце ще рвалося раніше, але зупиняли неповнолітні донька та син, – розповідає деталі свого вибору Юлія. – Чотири роки тому я все ж зважилася – і одразу з військкомату вирушила на передову, розпочинала службу неподалік Зайцевого, що на Донеччині. Тоді здебільшого доводилось мати справу з осколковими пораненнями та контузіями. Треба було швидко стабілізувати пораненого та доправити в госпіталь. Там від моїх дій залежало життя та здоров’я людей. Було важко психологічно, проте я жодного разу не пожалкувала про свій вибір.

Інформагентство АрміяInform